Gabile Sohbet seçenekleri arasında Whatsapp, Skype, Azar, Tango, Jus Talk, Google Duo, Discoard, Snapchat, Line, Viber, Hangoust, FaceTime ve daha pek çok uygulama bulunuyor.

Gabile Sohbet

  • 18 Yaşından küçüklerin girmesi uygun değildir.
  • Küfür/hakaret/çıplalık gibi davranışlar yasaktır.
  • Cinsel tercihi farklı kullanıcılar bulunabilir.
  • Ücretli Odalar Olabilir.

🎦 Gabile Sohbet Giriş

Akıllı telefonlar, hayatımızı pratikleştirirken telefonu kullanma şeklimizi de değiştiriyor. Bahsedeceğimiz gabile uygulamalar ile çok fazla zaman harcamadan görüşme sağlayabilirsiniz. Aslında bahsedeceğimiz bu uygulamalar birer mesajlaşma uygulamasıdır, fakat bizlere gabile ve görüntülü konuşabilme olanağı da sunuyor. Sizler için Android, İOS ve Windows Phone uygulamalarında kullanabileceğiniz en iyi uygulamaları derleyip bir araya getirdik. Sözü çok fazla uzatmadan en popüler gabile sohbet uygulamalarından bahsedelim.

Telefonunuza indirdiğiniz, kullanıcılarına gabile konuşma imkanı sunan bu uygulamada kullanıcı adınızı seçip SMS ile hesap doğrulama yatıktan sonra hesabınız bir süre bekleme listesine alınır. Fakat uygulamaya üye olan kullanıcının hiç beklemesine gerek kalmadan davetiye göndermesi durumunda üyelik işlemleri tamamlanır ve üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra ise istediğiniz sohbet odasına katılabilirsiniz..

Bedava Gabile Sohbet

Gabile Erotik Sohbet Sitesi Özellikleri ile cluphouse benzeyen ve Android kullanıcılarına özel olan bir diğer gabile sohbet sitesi ‘Mahal’dır. Son zamanlarda gabile sohbet uygulamalarına olan artıştan dolayı cluphouse kullanıcıları ile buluşmuştu. Tabi uygulamanın sadece App Store’da bulunmasından dolayı pek çok kullanıcı bu uygulamaya erişim sağlayamıyordu. Buna rağmen ise cluphouse kullanıcılarının günden güne artışı görünüyor. İntagram, Twitter gibi uygulamaların gabile sohbet özelliklerini bu uygulamalara dahil etmeleri beklenirken daha farklı bir şey gelişti ve Android kullanıcılarını özel “Mahal” adında bir uygulama öne sürüldü. Bu uygulamanın cluphouse’dan farkı kullanım dilinin Türkçe olmasıdır. Yeni bir uygulama olduğu için henüz geliştirilmeye çok açıktır. Girişler davet yolu ile gerçekleşmektedir.
Telegram gabile sohbet uygulaması, günden güne çok fazla kullanılan ve gerekli bir uygulama haline gelmiştir. Telegram, aynı zamanda gabile sohbet özellikleri ile bilinir. Sohbet sırasında ses seviyesi verilebilir ya da kaldırılabilir. Böylelikle bazı konuşmalarda düşük ses seviyesinde dinlemek mümkündür. Sesi azaltma veya yükseltmenin yanı sıra gabile sohbet özellikleri arasında görüşme esnasındaki herhangi bir kişi için “Benim için sessize al.” Özelliği mevcuttur. Bu herhangi bir nedenden dolayı dinlemek istemediğimiz kişilerin sesini kısmaya yardımcı olur. Bir diğer özellik ise profil ziyareti gerçekleştirmektir. Kısa yol ekleyerek bunu gerçekleştirebilir ve kişinin resmine gidebilirsiniz. Aynı zamanda kişinin bilgilerine de erişim sağlayabilirsiniz.

Önemli özelliklerden bir diğeri de sohbetleri diğer uygulamalardan içe aktarabilirsiniz. Whatsapp uygulamasından telegrama aktarım sağlayabilirsiniz. Gabile sohbette en az bir katılımcı mevcutsa çubuk, gabile sohbete katılma seçeneğini gösterir. Eğer yoksa grup profilindeki yeni simge işaretinden gabile sohbete gidebilirsiniz. Yeni özellikler arasında yeni mesaj göndermek ve çıkartma ile katılan kullanıcıları selamlamak yer alıyor.

Gabile İnsanlarla Chat

Son dönemin en popüler gabile sohbet uygulamaları arasında olan Club house, artık Android kullanıcılarına da geldi. İOS kullanıcılarının uzun süredir kullandıkları bu gabile sohbet uygulamalarına kavuşan Android kullanıcıları da uygulamayı Play Store üzerinden indirip kullanmaya başlayabilirler. Daha önceden İOS tabanlı bir cihazla bu uygulamaya kayıt olduysanız aynı telefon numarası ile tekrar aktif hale getiremezsiniz. Sıfırdan üye olmak isteyen kullanıcılar için hiç bir problem bulunmuyor. Özellikle son dönemde yaşadığımız pandemiden dolayı çok fazla popüler hale gelen Gabile Sohbet uygulaması önceden İOS kullanıcıları indirebilirken artık Andoid kullanıcıları da bu uygulamadan yararlanabilecekler.
Chatroulette benzeri sistemde her tıklamadan karşınıza yeni bir kullanıcı çıkar aynı kişi ile karşılaşma şansınız düşüktür. Bir çok kullanıcı farklı arayışlardadır, kimisi komiklikler, kimisi +18 cinsel arayış, sohbet, dertleşme veya sesli sohbet gibi beklentileri vardır. Avrupa, asya ve amerikadan dünyanın tüm kıtalarından kullanıcılar ile karşılaşabilirsiniz.

Alternatif Gabile Sohbet Odaları

Omegle

Popüler rastgele dul görüntülü sohbet odası omegle size çok yakın hemen başlayın

Omegle Giriş

Chatrandom

Chatroullete alternatifi kameralı her tıklamadan yeni bir kullanıcı

Chatrandom Giriş

OmeTV

Ometv chat ekranında sörf yapmaya başlayın sesli sohbet edin

OmeTV Giriş

Chatroulette

Chatrulet ile bedava görüntülü sohbet odalarına bağlan yanlız kalma

Chatroulette Giriş

Artık sizin için tüm kameralı sohbet odalarını listeliyoruz.

Her tıklamada karşınızda süpriz bir kullanıcı üstelik üye olmadan konuşabilirsiniz.