Sesli Sohbet Uygulaması

Çemrimiçi web sayfamızda herhangi bir uygulama yüklemeden. Sesli sohbet özelliğini kullanmaya başlayın, bedava sohbet odalarını tercih edebilirsiniz. İstediğiniz odaya bağlanabilir, online kullanıcılar ile sohbet yerinde konuşabilirsiniz.

Sesli Sohbet Odanı Seç

01

web

Sesli Sohbet

Sesli sohbet yerinde insanlarla konuşarak iletişim kurabilirsiniz.

Sesli Giriş

02

sesli sohbet yabanci

Yabancı Sesli Sohbet

Yabancı kullanıcılar ile sesli olarak konuşup iletişim kurabilirsiniz.

Yabancı Sesli

03

yabanci sesli sohbet

Sesli Sohbet +18

Yetişkinler için sesli cinsel sohbet içerikleri bulunabilir 18+ yaşlar.

+18 Oda Bağlan
App
 • yabanci sesli sohbet

  Sesli Sohbet Uygulamaları

  Son dönemin en popüler sesli sohbet uygulamaları arasında olan Club house, artık Android kullanıcılarına da geldi. İOS kullanıcılarının uzun süredir kullandıkları bu sesli sohbet uygulamalarına kavuşan Android kullanıcıları da uygulamayı Play Store üzerinden indirip kullanmaya başlayabilirler. Daha önceden İOS tabanlı bir cihazla bu uygulamaya kayıt olduysanız aynı telefon numarası ile tekrar aktif hale getiremezsiniz. Sıfırdan üye olmak isteyen kullanıcılar için hiçbir problem bulunmuyor. Özellikle son dönemde yaşadığımız pandemiden dolayı çok fazla popüler hale gelen Sesli Sohbet uygulaması önceden İOS kullanıcıları indirebilirken artık Andoid kullanıcıları da bu uygulamadan yararlanabilecekler. .

 • sesli sohbet

  Sesli Sohbet Odaları

  İçeriği ve ara yüzü omegle benzeyen ve Android kullanıcılarına özel olan bir diğer sesli sohbet sitesi ‘Chatroulette’dir. Son zamanlarda sesli sohbet uygulamalarına olan artıştan dolayı cluphouse kullanıcıları ile buluşmuştu. Tabi uygulamanın sadece App Store’da bulunmasından dolayı pek çok kullanıcı bu uygulamaya erişim sağlayamıyordu. Buna rağmen ise cluphouse kullanıcılarının günden güne artışı görünüyor. İntagram, Twitter gibi uygulamaların sesli sohbet özelliklerini bu uygulamalara dahil etmeleri beklenirken daha farklı bir şey gelişti ve Android kullanıcılarını özel “Mahal” adında bir uygulama öne sürüldü. Bu uygulamanın cluphouse’dan farkı kullanım dilinin Türkçe olmasıdır. Yeni bir uygulama olduğu için henüz geliştirilmeye çok açıktır. Girişler davet yolu ile gerçekleşmektedir.

 • sesli

  Sesli Sohbet Özellikleri

  Telegram sesli sohbet uygulaması, günden güne çok fazla kullanılan ve gerekli bir uygulama haline gelmiştir. Telegram, aynı zamanda sesli sohbet özellikleri ile bilinir. Sohbet sırasında ses seviyesi verilebilir ya da kaldırılabilir. Böylelikle bazı konuşmalarda düşük ses seviyesinde dinlemek mümkündür. Sesi azaltma veya yükseltmenin yanı sıra sesli sohbet özellikleri arasında görüşme esnasındaki herhangi bir kişi için “Benim için sessize al.” Özelliği mevcuttur. Bu herhangi bir nedenden dolayı dinlemek istemediğimiz kişilerin sesini kısmaya yardımcı olur. Bir diğer özellik ise profil ziyareti gerçekleştirmektir. Kısa yol ekleyerek bunu gerçekleştirebilir ve kişinin resmine gidebilirsiniz. Aynı zamanda kişinin bilgilerine de erişim sağlayabilirsiniz.

Sesli Sohbet Odaları Hakkında

Sesli sohbet, internet ortamında gerçekleştirdiğimiz bir iletişim yöntemidir. İnternet bağlantısı olan bir bilgisayar veya telefon ile dünyanın hemen her yerindeki insanlar ile sesli sohbet görüşmesi sağlayabiliriz. En iyi bilinen sesli sohbetlerden biri de Skype ’ dir. Bunun yanında çevrim için olarak kullanılan pek çok ücretsiz sesli sohbet uygulamaları mevcuttur. Bu programların geneli ücretsiz olup, kullanmaya başlamak için bilgisayar veya telefona indirmeniz yeterli olacaktır.

Akıllı telefonlar, hayatımızı pratikleştirirken telefonu kullanma şeklimizi de değiştiriyor. Bahsedeceğimiz sesli uygulamalar ile çok fazla zaman harcamadan görüşme sağlayabilirsiniz. Aslında bahsedeceğimiz bu uygulamalar birer mesajlaşma uygulamasıdır, fakat bizlere sesli ve görüntülü konuşabilme olanağı da sunuyor. Sizler için Android, İOS ve Windows Phone uygulamalarında kullanabileceğiniz en iyi uygulamaları derleyip bir araya getirdik. Sözü çok fazla uzatmadan en popüler sesli sohbet uygulamalarından bahsedelim.


Sesli Sohbete Üye Olmak

Telefonunuza indirdiğiniz, kullanıcılarına sesli konuşma imkanı sunan bu uygulamada kullanıcı adınızı seçip SMS ile hesap doğrulama yatıktan sonra hesabınız bir süre bekleme listesine alınır. Fakat uygulamaya üye olan kullanıcının hiç beklemesine gerek kalmadan davetiye göndermesi durumunda üyelik işlemleri tamamlanır ve üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra ise istediğiniz sohbet odasına katılabilirsiniz.


Daha Birçok Sesli Özellik


Önemli özelliklerden bir diğeri de sohbetleri diğer uygulamalardan içe aktarabilirsiniz. Whatsapp uygulamasından telegrama aktarım sağlayabilirsiniz. Sesli sohbette en az bir katılımcı mevcutsa çubuk, sesli sohbete katılma seçeneğini gösterir. Eğer yoksa grup profilindeki yeni simge işaretinden sesli sohbete gidebilirsiniz. Yeni özellikler arasında yeni mesaj göndermek ve çıkartma ile katılan kullanıcıları selamlamak yer alıyor.

Bedava Sesli Sohbet


Bunun yanında Whatsapp, yakınlarınız ile görüşme yapabilmek için kullanacağınız en stabil uygulamalardan biri diyebiliriz. Whatsaap ile sadece mesajlaşma değil aynı zamanda grup halinde görüşme de yapabilirsiniz. Skype ise en eski görüntülü sohbet uygulamalarından biri diyebiliriz. Günümüzde de hala aktif olarak pek çok kişi kullanmaktadır. Görüntü ve ses özelliği açısından oldukça kaliteli bir uygulamadır. Aynı zamanda birden fazla kişi ile görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz.

Hangouts ise daha çok iş dünyasında kullanılan bedava sesli sohbet uygulamasıdır. Ancak yine yakınlarınız ile görüşebileceğiniz mobil görüşme uygulamaları arasında yerini almaktadır. Uygulamada en fazla 150 kişiye kadar grup sohbetleri yapabilirsiniz. Bu uygulama şu anda 1 milyardan fazla indirmeye sahiptir. Google hizmetlerinin sağlamış olduğu Google Duo, sadece görüntülü görüşme için tasarlanmış bir uygulamadır. Uygulama web sitesi üzerinden sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Yani; siz telefondan görüşme sağlarken karşı taraf bilgisayarda olsa bile rahatlıkla görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz.