Sohbet

Sohbete başla

-

Coomeet Yardım ve Bilgilendirmeler

Sohbet sitesini kullanan bir çok kullanıcı bu aşamalarda sorunlarla karşılaşır size bu konularda yardımcı olacak bilgileri burada sıralıyoruz. En çok rastlanan belli başlı sorunlar banlanma, kameranın çalışmaması, ceza alma gibi durumlardır.

Coomeet chatroulette sonrası ortaya çıkan alternatif bir görüntülü sohbet odasıdır. Kenini her geçen gün geliştirerek emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Güncel bir yazılıma sahip bu sistem kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir her geçen gün online canlı chat portansiyelini artırmaktadır.

Coomeetde sohbet ederken kurallara uymanızı tavsiye ederiz ''görüntülü sohbet odalarında'' kurallara uyduğunuz sürece bir sorun yaşamazsınız.

Ban kaldırma ; sohbet ederken bağlantınız kesilir ve odaya bağlanamama sorunu yaşarsanız banlanmısınızdır. Ban işlemini kaldırmak için tarayıcı geçmişinizi silip modeminizi kapatıp açmanız yani ip adresinizi değiştirmeniz gerekmektedir çünkü bu durumda ip adresiniz banlanır. Eğer ip adresiniz sabit ise ip değiştirme programlarını kullanabilirsiniz.

Kameranız çalışmıyormu ; kamera açılmaması durumunda sisteme webcamınız tanımlanmamış olabilir ekranda gelen uyarıda mevcut kullanmış olduğunuz webcamı seçerek kameranızı aktif edebilir görüntülü konuşmaya devam edebilirsiniz.

Coomeet Kuralları Nelerdir

* ; 18 yaşından küçük kullanıcıların siteyi kullanması yasaktır.
* ; Karşınızdaki kullanıcılara küfür etmeniz, hakaret etmeniz ve taciz etmeniz,
* ; Kamera karşısında çıplak olmanız, erotik ve porno içerikli videolar oynatmanız,
* ; Webcamınıza kamera programı tanımlayıp kendi görüntünüz yerine başka görüntü koymanız,
* ; Siyasi, reklam ve ticari amaçlı içerikler,
* ; Bu kurallara uymamanız durumda Coomeetden banlanabilirsiniz.

-