Image

Okey Oyna

Canlı Okey Odalarına Bağlan

Bir çok okey sohbet sistemi reklamsız ve bedava olarak kullanımınıza sunuyoruz site site dolaşıp kendinizi yormayın tüm okey sohbet siteleri burada, üstelik üye olmadan ücretsiz kullanmaya başlayın.

  • 18 Yaşından küçüklerin girmesi uygun değildir.
  • Küfür/hakaret/çıplalık gibi davranışlar yasaktır.
  • Kurallara uymayan kullanıcılar siteden banlanır

Alternatif okey oyun odalarına hoş geldiniz. Bu sayfada bir çok alternatif okey sohbet odalarına giriş yapabilir bedava olarak okey oyunu oynayabilirsiniz. Bu sayfalar ücretsiz ve üyeliksizdir.

Okey salonlarında sohbet ederken, okey oynayıp aynı zamanda müzik dinleyebilirsiniz. Okey oyunu genelde boş kalıp canı sıkılan insanların aradığı oyun türüdür.

Canlı Okey Oyna

Online insanların bulunduğu oyun platformuna bağlanıp sisteme bağlı kullanıcılar ile canlı okey oyunu oynayabilirsiniz. Canlı okey odalarında insanlar gerçek kullanıcılardır Türkiye`nin değişik bölgelerinden bağlanan kullanıcılar 4 kişilik gruplar halinde aynı masalarda toplanıp canlı olarak okey oynarlar.

En az dört kişi ile oynanan canlı okey oyununda kullanıcılar , bayan erkek olarak rastgele şekilde masalara dağıtılırlar ekranda bulunan canlı sohbet ekmesinden okey oynayan kişiler oyun esnasında sohbet edebilirler. Okey masa ekranı sohbeti harici kullanıcılar kendi özellerinde ikili sohbet ederek canlı okey oynayabilirler. Böylelikler erkekler bayanlarla sohbet ederek okey oynama fırsatı yakalayabilirler, arayışı bayanlarla okey oyna olan kullanıcılar bu arayışlarına cevap bulmuş olurlar.

101 Okey Oyna ( Yüzbir Okey Salonu )

101 ( yüzbir ) okey oyna, okey oyunu zaman içerisinde gelişime uğrayarak farklı bir boyuta taşındı. Yüzbir okey oyunu bir çok okey oyuncusu tarafından beğenilen bir oyun haline geldi. Her geçen gün popüler olma yolunda insanlara farklı bir okey oyun imkanı sunan 101 okey oyun sitelerinde insanlar oldukça keyifli zaman geçirmeye başladı. Java indirmeden bilgisayarda ve telefonda okey oynama fırsatı bulan kullanıcılar güvenli bir şekilde yeni okey odalarında oyun oynamaya başladı.

Düz Okey Oyna ( Klasik Okey )

Düz okey oyna, puandan düşmeli göstergeli okey oyunu eski okey oyuncularının tercihi olarak halen kendine yer bulmaktadır. Her ne kadar yeni okey oyunu türleri oluşsada insanlar alışkanlıklarını unutamıyor, eski klasik düz okey oyunu arayışlarını sürdürüyorlar.

Alternatif Okey Salonları

Düz Okey Oyna

Klasik okey oyunu oyna, düşmeli puanlı düz okey salonuna bağlan

Düz Okey Giriş

Eşli Okey Oyna

Eşli okey salonuna bağlanıp ortağınızla okey oynamaya başlayın

Eşli Okey Giriş

101 Okey Oyna

101 okey oyunu oyna, yüzbir okey ile oyuna başlayın

101 Okey Giriş

Bayan Okey Oyna

Bayanlarla okey oynayıp, eğlenmeye başlayın bayan kullanıcılar

Bayan Okey Giriş

Artık sizin için tüm okey sohbet odalarını listeliyoruz.

Her tıklamada karşınızda süpriz bir kullanıcı üstelik üye olmadan konuşabilirsiniz.